Oto i są nasze nowe kotły c.o. produkowane przez METAL-FACH Technika Grzewcza Podczas przygotowanych przez naszą firmę Pierwszych w Polsce Targów On-line.
Zaprezentowaliśmy nasze Kocioł c.o.:
GRAND PELLET (15 / 20 / 25 / 30 / 50 / 75 / 100 / 150 / 200 / 300 / 400 / 500 kW) - kocioł na paliwo pellet, wyposażony jest w samoczyszczący się palnik wraz z kompleksowym system samoczyszczenia się wymiennika kotła.
SMART PELLET WF (16 / 20 / 25 / 30 kW) - kocioł na paliwo pellet, jest to udoskonalona konstukcja sprawdzonego kotła, którym był SMART PELLET, dzięki wprowadzonym modyfikacjom zwiększyliśmy jego sprawność do nawet 91,3%
GHT (22 / 40 kW) - kocioł na paliwo zrębka, to nowy kocioł oraz nowy rodzaj paliwa w naszej ofercie
SEMAX OPTI (16 / 23 / 30 / 40 kW) - kocioł na paliwo drewno, to kocioł, który przy zastosowaniu bufora, który jest wymagany przy instalacji, spełnia wymogi certyfikatów EcoDesign oraz 5 klasy.
GRAND CARBON (50,75 kW) - kocioł na paliwo ekogorszek, dedykowany do dużych budynków typu szkoły, urzędy, lub firmy przemysłowe, które muszą ogrzać dużą powierzchnię użytkową.